Na tisuće građana i dalje bez zdravstvenog, Ustavni sud i Ministarstvo ne mare za to?!
”Samo prošle godine bez zdravstvenog je ostalo čak 13.184 osoba! Među njima je i mnogo teško oboljelih koji nisu mogli ispuniti obvezu osobnog javljanja u HZZO ili nisu za nju ni znali”, upozorila je nedavno pučka pravobraniteljica. Ustavni sud, međutim, već duže od dvije godine ne donosi odluku o... Prikaži više