U psihoterapijskoj radionici pisali smo pisma samima sebi. Osjećali smo se jako dobro
”Živimo u vrlo nestabilnom svijetu. Cilj ovog pisanja je da budemo dobri prema sebi te podrška jedni drugima. Moramo, čak, vježbati misliti dobro o sebi, jer su nas uvjerili da nismo dovoljno dobri. A najgore je kada sam sebe okrivljuješ. Suluda je ideja da živimo i ne griješimo. Toga... Prikaži više
Kreće ‘Program stabilizacije nakon traume’ za djecu iz OŠ Prečko i njihove roditelje
Ivana Jurić, psihologinja i psihoterapeutkinja, jučer je nakon mise u crkvi u Prečkom predstavila ukratko program koji je namijenjen djeci do 10 godina i njihovim roditeljima. Program je besplatan i mogu se prijaviti svi učenici OŠ Prečko do 10 godina starosti – bez obzira na vjersku pripadnost. ‘Program nije... Prikaži više